ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa
tel.: (22) 606 3958, fax: (22) 606 3956, email: bcs@bujnochem.com

Nowości i promocje

NOWE propozycje firmy YMC Co.,Ltd. do analizy peptydów i białek:

YMC-Triart Bio C18 – kolumna idealna do analiz w wysokich temperaturach, aż do 90 ° C i w szerokim zakresie pH 1-12, do UHPLC i HPLC. Znakomita odtwarzalność między seriami!

BioPro HIC HT – to idealne rozwiązanie dla kontroli jakości, nie tylko ze względu na możliwość wysokiej wydajności, ale także doskonałą powtarzalność partia do partii.

PROMOCJA: 30% rabatu na wybrane kolumny analityczne firmy Nouryon.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu analitycznych kolumn firmy Nouryon: EternityXT i EternityShell o wielkości cząstek do 2.5 µm po cenach promocyjnych.

Oferta ważna do 30.06.2020.

Zapraszamy do kontaktu: 22 606 39 58, bcs@bujnochem.com

Szanowni Państwo,

Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się z nami opinią o produktach marki Kromasil. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

Kolumna Kromasil Classic C18(w) firmy Nouyron przeznaczona do pracy w 100% fazie wodnej.

PYROSTAR to testy LAL (z zastosowaniem krwi skrzypłoczy -lizatu amebocytów), które wykorzystywane są do wykrywania endotoksyn w przemyśle farmaceutycznym z zastosowaniem różnych metod detekcji:

  • Limulus Color KY: wykrywanie endotoksyn odbywa się metodą kolorymetryczną.
  • Limulus PS Single Test: składa się z pojedynczego testu endotoksyn, w którym endotoksyny są absorbowane w żywicy o nazwie Pyrosep ™, a następnie mierzone za pomocą Toxinometeru Wako . Próbkę można rozpuścić w rozpuszczalnikach organicznych, aby mogła zostać wchłonięta przez żywicę. Dlatego test można zastosować do próbek nierozpuszczalnych w wodzie, takich jak witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.

  • Pyrostar ™ ES-F jest fiolką, za pomocą której można przeprowadzić pojedynczy test oznaczania endotoksyny. Można jednak również kupić produkt, który zawiera 100 testów (Zestaw 100 PYROSTAR ™ ES-F). Za pomocą tych testów wykrywanie można przeprowadzić metodą żel-skrzep, co byłoby jakościowym lub ilościowym pomiarem metodą kinetyczno-turbidymetryczną (KTA)
  • PYROSTAR ™ ES-F / Plate umożliwia pomiar endotoksyny za pomocą czytnika mikropłytek.
  • Spis najpopularniejszych na rynku kolumn BioLC i ich odpowiedniki zaproponowane przez firmę YMC
  • Kolumny SpeedCore BIO – kolumny core-shell do analizy biomolekuł
  • Chiralne kolumny do UHPLC i UHPSFC
  • Kolumna w technologii core-shell firmy VDS optilab
  • Kolumny PEI firmy Sielc – kolumny dzięki, którym można określić ilość PEI (Polietylenoiminy) w dowolnych próbkach płynnych z wykorzystaniem detektora UV.
  • Kolumny Kromasil EternityXT – kolumny te mogą być stosowane w szerszym zakresie pH niż zwykłe kolumny HPLC na bazie krzemionki. Daje to większą elastyczność podczas uruchamiania aplikacji analitycznych lub optymalizacji na dużą skalę.